• Неодамнешно
  • -40 %
Sykiila За Macbook Air 13 Случај Музичка Уметност Печатени Воздухот Про 11 12 13 15 Ретината Покрие Toucb бар A1706 A1707 A1708 Лаптоп Diy Школка

Sykiila За Macbook Air 13 Случај Музичка Уметност Печатени Воздухот Про 11 12 13 15 Ретината Покрие Toucb бар A1706 A1707

DEN 829.00
DEN 1382.40

Количина на стоки
Тековен


Напомена :
1. Ве молиме да ја добиете вашата број на Моделот да се избере вистинската големина.
Ако не знаете,ве молиме контактирајте со нас на прво место.
2. Пријатели од Русија,ве молиме наведете вашето име и презиме како и примачот.
Инаку,можеби не може да се добие вашиот пакет.
Подароци :
1. На TPU тастатура капак.
(ве молиме оставете порака за типот на тастатура,ЕУ или САД Внесете? Инаку,ние ќе ги испратите како случаен вид.)
2. Екран заштитник и touchpad и twrist карбонски влакна на кожата.
За Производи :
На дното случај е транспарентен :
За превозот
1. Ако производот е скршен од превозот,ве молиме отворете спор да добијат враќање на средствата.Земете слика за скршени место и жолта пакет.
2. Нормално,на превозот време ќе биде испорака во рок од 45 дена,morst на countrys може да биде за испорака на 10~30 дена.
Ако не можете да ја примаат во рок од 60 дена (За Бразил е 90 дена),ве молиме отворете спор за да не примате,ние ќе ви даде целосна наплата.

Други карактеристики

Големина:
For Macbook 12 inch, Air 11, Air 13, Pro 13 with CD Rom, Pro 13 with Retina, Pro 15 with CD Rom, Pro 15 with Retina, Pro 13 Touch Bar, Pro 15 Touch Bar, Pro 13 No Touch bar
Бренд Име:
Sykiila
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Ракав
Шаблон Тип:
Печати
Затворање Тип:
Hasp
Стил:
Fasion
Применливи модели:
Macbook
Број На Модел На:
Sykiila 11 12 13 15 инчи
Пакет:
Yes
Материјал:
PC
Aie 11:
A1370,A1465
12 Ретината:
A1534
Воздухот 13:
A1369,A1466
Про 13 CD Rom:
A1278
про 13 ретината:
A1425,A1502
Pro 15 CD Rom:
A1286
Про 15Retina:
A1398
Про 13 Допир Бар:
A1706
Pro 15 Допир Бар:
A1707
Про 13 2016 година објавен:
A1708

Најдобри понуди