• Неодамнешно
JIGU Замена 6-Cell Лаптоп со Батерија За SONY VAIO BPS26 BPS26A VAIO SVE14115 SVE14116 SVE15111 SVE141100C VAIO SVE14111

JIGU Замена 6-Cell Лаптоп со Батерија За SONY VAIO BPS26 BPS26A VAIO SVE14115 SVE14116 SVE15111 SVE141100C VAIO SVE14111

DEN 1237.92

Количина на стоки
Тековен

клиентите мора да ги плати за враќање товар. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Тип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)
Целосно капацитет : 4400m Ah
Етикета покаже Капацитет : 5200m Ah
Напон : 11. Оваа VGP-BPS26 батеријата е компатибилна со следниве дел броеви : ЗА SONY VGP-BPL26 VGP-BPS26 VGP-BPS26 A Оваа VGP-BPS26 батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА SONY ЗА VAIO SVE141100 C ЗА VAIO SVE14128 CC ЗА VAIO SVE14111 EG ЗА VAIO SVE14128 CCB ЗА VAIO SVE14111 EGB ЗА VAIO SVE14128 CH ЗА VAIO SVE14111 EN ЗА VAIO SVE14128 CHB ЗА VAIO SVE14111 ENB ЗА VAIO SVE14128 CV ЗА VAIO SVE14112 EA ЗА VAIO SVE14128 CVW ЗА VAIO SVE14112 EAB ЗА VAIO SVE14128 CW ЗА VAIO SVE14112 EF ЗА VAIO SVE1412 AJ ЗА VAIO SVE14112 EFB ЗА VAIO SVE1412 AYC ЗА VAIO SVE14112 EG ЗА VAIO SVE1413 CCXP ЗА VAIO SVE14112 EGB ЗА VAIO SVE1413 CCXW ЗА VAIO SVE14112 EH ЗА VAIO SVE141 C11 T ЗА VAIO SVE14112 EHB ЗА VAIO SVE141 C12 T ЗА VAIO SVE14112 EN ЗА VAIO SVE141 D11 T ЗА VAIO SVE14112 ENB ЗА VAIO SVE141 D12 T ЗА VAIO SVE14113 EG ЗА VAIO SVE141 L11 T ЗА VAIO SVE14113 EGB ЗА VAIO SVE14 A100 C ЗА VAIO SVE14113 EN ЗА VAIO SVE14 A15 FA ЗА VAIO SVE14113 ENB ЗА VAIO SVE14 A15 FAB ЗА VAIO SVE14115 FA ЗА VAIO SVE14 A15 FF ЗА VAIO SVE14115 FAB ЗА VAIO SVE14 A15 FFB ЗА VAIO SVE14115 FG ЗА VAIO SVE14 A15 FG ЗА VAIO SVE14115 FGB ЗА VAIO SVE14 A15 FGB ЗА VAIO SVE14115 FH ЗА VAIO SVE14 A15 FGW ЗА VAIO SVE14115 FHW ЗА VAIO SVE14 A15 FH ЗА VAIO SVE14115 FN ЗА VAIO SVE14 A15 FHB ЗА VAIO SVE14115 FNB ЗА VAIO SVE14 A15 FN ЗА VAIO SVE14115 FW ЗА VAIO SVE14 A15 FNB ЗА VAIO SVE14115 YC ЗА VAIO SVE14 A16 EC ЗА VAIO SVE14116 EC ЗА VAIO SVE14 A16 FA ЗА VAIO SVE14116 ECB ЗА VAIO SVE14 A16 FAH ЗА VAIO SVE14116 GN ЗА VAIO SVE14 A16 FG ЗА VAIO SVE14116 GNB ЗА VAIO SVE14 A16 FGH ЗА VAIO SVE14117 EC ЗА VAIO SVE14 A16 FN ЗА VAIO SVE14117 ECB ЗА VAIO SVE14 A16 FNH ЗА VAIO SVE14117 GN ЗА VAIO SVE14 A17 EC ЗА VAIO SVE14117 GNB ЗА VAIO SVE14 A18 EC ЗА VAIO SVE14118 EC ЗА VAIO SVE14 A18 FJ/Б ЗА VAIO SVE14118 ECB ЗА VAIO SVE14 A18 FJ/P ЗА VAIO SVE14118 FG ЗА VAIO SVE14 A18 FJ/W ЗА VAIO SVE14118 FGB ЗА VAIO SVE14 A19 FJ/Б ЗА VAIO SVE14118 FH ЗА VAIO SVE14 A19 FJ/P ЗА VAIO SVE14118 FHB ЗА VAIO SVE14 A19 FJ/W ЗА VAIO SVE14118 FW ЗА VAIO SVE14 A1 AJ ЗА VAIO SVE14119 FJB ЗА VAIO SVE14 A1 M6 E ЗА VAIO SVE14119 FJP ЗА VAIO SVE14 A1 S1 E ЗА VAIO SVE14119 FJW ЗА VAIO SVE14 A1 S1 EB ЗА VAIO SVE1411 AGN ЗА VAIO SVE14 A1 S1 EP ЗА VAIO SVE1411 AGNB ЗА VAIO SVE14 A1 S1 EW ЗА VAIO SVE1411 AJ ЗА VAIO SVE14 A23 CW ЗА VAIO SVE14121 CV ЗА VAIO SVE14 A23 CW/W ЗА VAIO SVE14121 CVW ЗА VAIO SVE14 A25 CA ЗА VAIO SVE14122 CA ЗА VAIO SVE14 A25 CAPI ЗА VAIO SVE14122 CAB ЗА VAIO SVE14 A25 CF ЗА VAIO SVE14122 CG ЗА VAIO SVE14 A25 CFB ЗА VAIO SVE14122 CH ЗА VAIO SVE14 A25 CG ЗА VAIO SVE14122 CHW ЗА VAIO SVE14 A25 CGWI ЗА VAIO SVE14122 CV ЗА VAIO SVE14 A25 CH ЗА VAIO SVE14122 CVW ЗА VAIO SVE14 A25 CHPI ЗА VAIO SVE14123 CN ЗА VAIO SVE14 A25 CN ЗА VAIO SVE14123 CNB ЗА VAIO SVE14 A25 CNWI ЗА VAIO SVE14125 CN ЗА VAIO SVE14 A25 CV ЗА VAIO SVE14125 CNB ЗА VAIO SVE14 A25 CVPI ЗА VAIO SVE14125 YC ЗА VAIO SVE14 A26 CA ЗА VAIO SVE14126 CA ЗА VAIO SVE14 A26 CAH ЗА VAIO SVE14126 CAB ЗА VAIO VPC-CA Серија ЗА VAIO SVE14126 CC ЗА VAIO VPC-БЛАГАЈНИЧКИ Серија ЗА VAIO SVE14126 CCB ЗА VAIO VPC-на ПРИМЕР, Серија ЗА VAIO SVE14126 CH ЗА VAIO VPC-ЕЈ Серија ЗА VAIO SVE14126 CHW ЗА VAIO VPC-EJ Серија ЗА VAIO SVE14126 CV ЗА VAIO VPC-EK Серија ЗА VAIO SVE14126 CVW ЗА VAIO VPC-ЕЛ Серија
Потсетник
Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп.

Други карактеристики

Капацитетот На Батеријата:
4400MAh, 5200MAh
Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
SONY
Батеријата Напон:
11.1 V/v 10.8
Број На Модел На:
SVE14115 SVE14116
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
Гаранција:
1 година
Батеријата Боја:
Црна
Батеријата клетки:
6cells
димензија:
208.20 x44.94 x19.90 мм
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Уверение:
CE,FCC, RHOS
is_customized:
Yes

Најдобри понуди