• Неодамнешно
JIGU Нови 4Cell го Замени Лаптоп Батеријата L12S40Z01 4ICR17/65 За Леново S300 S400 S405 S410-МФИ S405 S410 S415 Серија

JIGU Нови 4Cell го Замени Лаптоп Батеријата L12S40Z01 4ICR17/65 За Леново S300 S400 S405 S410-МФИ S405 S410 S415 Серија

DEN 912.00

Количина на стоки
Тековен

8 V-2200m Ah/33 WH
НЕМА. Ние имаме комплетен инженеринг објект за батеријата пакет тестирање.предмети вратени мора да биде во иста состојба како примени и во оригиналното пакување, со сите оригинални пакет содржина. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Други Политики
Ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање од aliexpress.8 V-2600m Ah/39 WH
Оваа слика е потребно, ние сме снимање.Ние ќе ги сноси трошоците за техничари на постројката за поправка/замена било предмети дадени до нас, во рамките на гарантниот рок(Утврдено дека се неисправни од нашите техничари); додека клиентите ќе бидат одговорни за круг-начин на превозот обвиненија за испраќање на нивните производи за поправка место и да се врати.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве Молиме контактирајте ме пред да се врати.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. клиентите мора да ги плати за враќање товар.
Враќање :
1. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).
Забелешка : Цените се прикажани вклучуваат гориво надоместоци.

Други карактеристики

боја:
Црна, Сребрена
Капацитетот На Батеријата:
2200MAh, 2600MAh
Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Леново
Батеријата Напон:
14.8 V
Број На Модел На:
4ICR17/65 S415
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
4 клетки
Гаранција:
1 година
Батеријата Боја:
црна и сребрена
димензија:
208.20 x44.94 x19.90 мм
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Батеријата клетки:
4cells
is_customized:
Yes

Најдобри понуди