• Неодамнешно
Нови Автоматски 90W Универзален Адаптер за во Автомобил Полнач За Лаптоп Лаптоп За Леново/Asus/Acer/Toshiba/Портал/КС

Нови Автоматски 90W Универзален Адаптер за во Автомобил Полнач За Лаптоп Лаптоп За Леново/Asus/Acer/Toshiba/Портал/КС

DEN 1103.52

Количина на стоки
Тековен


Пред да конкурираат на објектот, Ако не бидете сигурни дали нашите продажба на објектот е погодна за вашиот лаптоп. Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат.
( само 5% фабрика за заштита на квалитет, како и нашата фабрика во Кина)
Добро снабдувачот и сакаат да се прошири на пазарот. И ако сте веледрогерија, и сакате да се печати вашето лого, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали. Ако сте трговија на големо клиент, ве молиме да покаже дека не треба да се печати нашата компанија логото на полначот.со користење на најнова инверторот напон електронска технологија, исто така, може да биде обвинет во случајот на вашето возило не се претвори во енергија за да го стартувате моторот, освен на моторот во лер потрошувачка на гориво и носење; има overvoltage, прекуструјна, краток спој заштита, топлина е мал.целосна излезна струја;
3.компактен и лесен, лесно носење, помина серија на безбедност на сертификат, сигурна и безбедна. Спецификација : *со висока ефикасност и вистински напон излез автоматски(без операција со рака) *Авто-Resetto најниска напон (+15v) по тековни прекин за да го заштитите вашиот лаптоп *Вграден-во со двојна заштита дизајн,постојано-тековната заштита,постојано-напон заштита,(вклучувајќи OPP/OCP/OVP/SCP) *Меѓусебно совети : елиминира потребата за повеќе адаптери сега и во иднина *Вклучува : 12 меѓусебно лаптоп конектори(Вклучувајќи 4 опција оние) *Светло за статус означува единица функционира ТЕКСТ : DC11 V-15 V Max10 A Моќ : 90 W 90w универзална
Конектор Спецификација :
Еј другар , ве Молиме погледнете Тука , Ние, исто така, ги продаваат овие предмети
Претпазливост : 1 .
Најди ги ни може да заштедите време и пари.
Сите полначи се брендирани со нашето лого. Сите лаптоп адаптер полначи се Нови и помина строга квалитетот процедури, како што е CE, ,Ro HS,УЛ,FCC и ISO9001/9002/14001 тврдења.
Заштита
1 Краток Спој Заштита
2 прекуструјна заштита
3 Overvoltage Заштита
Производ Карактеристики
1.Реализација на неисправни адаптер за локален дистрибутер за поправка или замена .оригиналната стандард дизајн, 100% компатибилен со оригинални напојување;
6.Производот не содржи (и да не ги надминува пропишаните лимити) Европската ограничуваат / оневозможуваат на кадмиум, хром, олово, жива, PBB, PBDE шест токсични супстанции.
Цена : не најниско,но имаат добра вредност и само во ваша желба.висок излезниот напон точност;
4.

Други карактеристики

Бренд Име:
помошник
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
За Acer,За ASUS,За Compaq,За Dell,За Fujitsu,За Портата,За HP,За Леново,За Thinkpad,За Samsung,За Sony,За Toshiba,Универзална
Број На Модел На:
универзален полнач за во автомобил
Излезна Струја:
6A 5.6 4.8 А 4.74 НА 4.62 2,5 4,5 НА
Излезниот Напон:
6A 5.6 4.8 А 4.74 НА 4.62 НА 2.5
На текст:
DC 11-15v Max 10A
Излез:
15v-6A 16V-5.6 А 18.5 V-4.8 А 19V-4.74 НА 19.5 v-4.62 НА 20V-4.5 НА
is_customized:
write
Адаптер:
18.5 v 3.5 a ;18.5 v 4.9 на
Адаптер за :
19v 4.74 a;19v 3.42 a;19v 3.16 на
Адаптер за :
19.5 v 3.34 a ; 19.5 v 4.62 на
Адаптер за :
20v 2.25 a; 20v 3.25 a ;20v 4.5 a;

Најдобри понуди