• Неодамнешно
  • -22 %
Корејски/германски/руски/шпански/Италија Азбука ПВЦ Тастатура Налепница за Лаптоп КОМПЈУТЕР Лаптоп Десктоп арапски јазик/англиски јазик за Тастатурата налепница

Корејски/германски/руски/шпански/Италија Азбука ПВЦ Тастатура Налепница за Лаптоп КОМПЈУТЕР Лаптоп Десктоп арапски јазик/англиски

DEN 108.00
DEN 137.76

Количина на стоки
Тековен


Универзална ПВЦ Налепница на арапски јазик/англиски/руски/француски/Германија/италијански/корејски/шпански/Тајландски/Јапонски Јазик, Азбука Распоред на Тастатурата Налепница ПВЦ Лаптоп, Десктоп Компјутер Тастатура налепница Со компатибилен со Тастатура 10 до 17 инчен Лаптоп КОМПЈУТЕР бесплатен превозот
Со нарачување 10 компјутери или погоре ќе добие дополнителни 5% попуст
Пакет листата :
1x лаптоп keoboard налепница
(Не вклучуваат Tweezer и без тастатура)
Опис на производот :
Производ Материјал : Трајни ПВЦ+Adhensive
Карактеристики : Секое копче на тастатурата налепници се печатени во два јазика се на англиски или руски јазик/француски/арапски, Итн~
Боја Спецификации : Секој копчето големина 11mmx13mm прибл
Употреба : Универзална 10-17 инчен Лаптоп тастатура во основа десктоп компјутер/PC/Лаптоп/Компјутер тастатура.
Како да го користите :
1. Сите тастатура налепници на овој производ може да биде поставено на тастатурата, како и на клучните налепници може да биде поделен на неколку мали парчиња
2. И на задната страна од етикетата има adhensive.
3. Совети : Ако Со алатката на Nipper/Tweezer/Форцепс Ќе биде подобро
Special : Животната средина мастило и јасно писмо печатени, лесно да се користи лепило за да се направи тоа се држи на тастатурата површината цврсто
Време : Нормално тоа може да се користи за 1-2 години

Други карактеристики

Производи Статус:
Акции
Водоотпорен:
Yes
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
тастатура налепница
Бренд Име:
YCSTICKER
Пакет:
No
Име:
Лаптоп Deskop КОМПЈУТЕР Десктоп Компјутер Тастатура налепница
Големина:
Suitable for laptop/desktop pc 10-17 inch
боја:
бела,портокалова, сина,Црна
функција 1:
Dustproof,Водоотпорен
функцијата 2:
Мат допир Налепница за PC/Desktop/лаптоп
Материјал:
Издржливи ПВЦ
Налепница број:
48 клучеви
Работата Стил:
Универзална
погоден:
Жени/Мажи/Момчиња/Девојки
функција 1:
Азбука изгледот+број+Интерпункциски Знак

Најдобри понуди