• Неодамнешно
  • -5 %
6cell Лаптоп со батерија за FUJITSU BP-8050 BP-8050(P) BP-8050(S) BP-8050i BP-8224 AMILO M1420,L1300 Серија

6cell Лаптоп со батерија за FUJITSU BP-8050 BP-8050(P) BP-8050(S) BP-8050i BP-8224 AMILO M1420,L1300 Серија

DEN 876.00
DEN 921.60

Количина на стоки
Тековен


Опис :
Батерија Тип : Li-ion
Напон : 10.8 V
Капацитет : 4400m Ah
Тип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)
Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!
[Специјална Цена]нови 6cell Лаптоп со батерија за FUJITSU BP-8050 BP-8050(P) BP-8050(S) BP-8050i BP-8224 AMILO M1420,L1300 Серија
За нашите производи : Brand New ОЕМ Еквивалент Замена Дел Произведени од Високо Квалитетен Долг Живот на Батеријата Клетки, врвен Квалитет на Батеријата за Вашиот Лаптоп
Најдобра Техничка Поддршка И Пријателска Услуга На Клиентите
100% Оригиналниот Производител Компатибилен
Бренд Нови Замена на Производот, Работи како Вистински Делови
Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на вашиот уред,
Компатибилен Дел No :
40006487, 40009421, 40013176, 41681700001, 441681700033, 441681700034, 441681710001, 441681720001,
441681730001, 441681740001, 441681740003, 441681740005, 441681760001, 441681760003, 441681760005,
441681770001, 441681771001, 441681772101, 441681773001, 441681780001, 441681780003, 441681783001,
441681790002, 441685710002, 7028650000, 7035210000, 7044290000, BP-8050, BP-8050(P), BP-8050(S),
BP-8050i
Одговара Лаптоп Модел :
MIM2120, MIM2130, MIM2170, MIM2030, MIM2180, MIM2220,
за Доаѓањето 8000 Серија
8050
за Fujitsu Amilo D Серија
D1420
за Fujitsu за Amilo L Серија
L7310
за Fujitsu Amilo М Серија
M1420
за Пакард Бел Лесно Забелешка Б3 Серија
B3225, B3600, B3350, B3620, B3410, B3800, B3510, B3340, B3605, B3529
за Пакард Бел Лесно Забелешка R1 Серија
R1004
за Пакард Бел Лесно Забелешка R2 Серија
R2000
за Пакард Бел Лесно Забелешка Р3 Серија
R3320, R3400
за Пакард Бел Лесно Забелешка R4 Серија
R4510, R4622, R4650, R4340, R4355, R4250, R4360
за Пакард Бел Лесно Забелешка R5 Серија
R5155, R5175
за Пакард Бел Лесно Забелешка R6 Серија
R6512
за Пакард Бел Лесно Забелешка R7 Серија
R7720, R7725, R7710, R7745
за Пакард Бел Лесно Забелешка R8 Серија
R8770, R8720, R8740
за Пакард Бел Лесно Забелешка R9 Серија
R9200, R9500, R9252

Други карактеристики

Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
HSW
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Број На Модел На:
BP-8050 6cell лаптоп батеријата
Батеријата Напон:
10.8 V/ 11.1 V
Компатибилен Бренд:
Fujitsu
боја:
Црна
Тип:
Li-Ion
Сертификат:
CE,FCC,RHOS
Состојба:
Сосема нов, Во парк
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Капацитетот На Батеријата:
5200MAH
Целосно капацитет:
4400mAh
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди