• Неодамнешно
  • -15 %
JIGU 5200MAH A32-X401 Лаптоп со Батерија За ASUS X301 X301A X401 X401A X501A A31-X401 A41-X401 A42-X401 F301 F401 F501 S401 S301

JIGU 5200MAH A32-X401 Лаптоп со Батерија За ASUS X301 X301A X401 X401A X501A A31-X401 A41-X401 A42-X401 F301 F401 F501

DEN 1083.00
DEN 1273.92

Количина на стоки
Тековен

Превозот надомест нема да бидат вратени. Во враќање на производи за нас, клиентите мора да ги плати за враќање товар. Ние не сме одговорни за производи кои се оштетени поради лошото пакување, изобличени пакување, или изгубени пратки. Наплата Откажани нарачки ќе биде вратена по враќањето на стока во sellable состојба.
Оваа A31-X401 батеријата е компатибилна со следниве дел броеви : За ASUS A31-X401 A32-X401 A41-X401 A42-X401 Оваа A31-X401 батеријата е компатибилна со следниве модели : За ASUS F301 Серија F501 A Серија S401 A1 Серија X301 U Серија F301 A Серија F501 A1 Серија S401 U Серија X401 Серија F301 A1 Серија F501 U Серија S501 Серија X401 A Серија F301 U Серија S301 Серија S501 A Серија X401 A1 Серија F401 Серија S301 A Серија S501 A1 Серија X401 U Серија F401 A Серија S301 A1 Серија S501 U Серија X501 Серија F401 A1 Серија S301 U Серија X301 Серија X501 A Серија F401 U Серија S401 Серија X301 A Серија X501 A1 Серија F501 Серија S401 A Серија X301 A1 Серија X501 U Серија
За Превозот Адреса Тоа е одговорност на корисникот за да ни дадете точни и целосни адреса. Производи мора да се врати 100% завршена, вклучувајќи ги и сите компоненти, оригинални пакувања и пакување, материјали, прирачници, празно гаранција картички, и други додатоци обезбедени од страна на производителот. Место на спакуван производ во заштитен надворешниот кутија. Ве молиме да се осигурате дека вратени предмети се оние кои ќе купи од нас. Политика На Враќање 1. Ве молиме проверете дали адресата што се предвидени се точни и актуелни. Пакети се врати кај нас со адреса грешки често се направат дополнителни врати превозот надомест (обвинет од страна на курир), кои ќе бидат одземени од наплата на откажана цел. Само враќање товар за неточни предмети доставени до клиентите ќе биде платен од страна на нас. И производи мора да се врати 100% завршена, вклучувајќи ги и сите компоненти, оригинални пакувања и пакување, материјали, прирачници и други додатоци обезбедени од страна на производителот. Repack во оригинално пакување : Затворен сè што првично се примени, вклучувајќи ги и сите прирачници и слични материјали. Ние мора да ги прими сите оригинални производи со цел да се процесира вашето враќање или размена. Г нема да бидат прифатени. Ние не сме одговорни за било која ставка испратени до нас, тоа не е нашиот производ. Ако не сте задоволни со нашата производот(ите) ве молиме контактирајте со нас за да се добие RMA Број во рок од 15 (петнаесет) дена од купувањето. Не се користи не-стандардните кратенки.

Други карактеристики

Капацитетот На Батеријата:
5200MAH
Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
ASUS
Батеријата Напон:
10.8 V
Број На Модел На:
X401 5200MAH
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
Батеријата етикета Капацитет:
5200MAH
Батеријата со полн Капацитет:
5200MAH
Гаранција:
1 Година Гаранција
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
Тип На Производ:
Замена На Батеријата

Најдобри понуди