• Неодамнешно
Руската Лаптоп Тастатура за Пакард бел easynote TV11CM TSX62HR TV11HC TV43HC TV43HR VA70 TV44HC TV44HR TV43CM TV44CM RU

Руската Лаптоп Тастатура за Пакард бел easynote TV11CM TSX62HR TV11HC TV43HC TV43HR VA70 TV44HC TV44HR TV43CM TV44CM

DEN 408.00

Количина на стоки
Тековен


Напомена :
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот. Предмети генерално се испраќаат до вашиот превозот адреса во рок од 24 часа по уплата е потврдена. (Sat. & Сонцето. и повеќето национални празници исклучени.). ако сакате да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето. Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока. Превозот преку ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ се достапни, ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите превозот услуга.

Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
Acer
Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
TV11CM

Најдобри понуди