• Неодамнешно
  • -6 %
Руската Тастатура за Лаптоп Acer 7000 7100 8530 8530G 8730 8730G 8735G 9300 9400 9410 9420 7710 6930G 7630 7630G RU

Руската Тастатура за Лаптоп Acer 7000 7100 8530 8530G 8730 8730G 8735G 9300 9400 9410 9420 7710 6930G 7630 7630G RU

DEN 447.00
DEN 475.20

Количина на стоки
Тековен

Напомена :
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот. Предмети генерално се испраќаат до вашиот превозот адреса во рок од 24 часа по уплата е потврдена. (Sat. & Сонцето. и повеќето национални празници исклучени.). ако сакате да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето. Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока. Превозот преку ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ се достапни, ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите превозот услуга.

Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
Acer
Стандард:
Руски Стандард
Бренд Име:
GZEELE
Број На Модел На:
8530

Најдобри понуди