• Неодамнешно
HRH Крем Силикони Тастатура Покрие Силиконска Кожа За Mac Pro 13 A1708 ( Верзија, Без Допир Бар) за Macbook 12 Инчен A1534

HRH Крем Силикони Тастатура Покрие Силиконска Кожа За Mac Pro 13 A1708 ( Верзија, Без Допир Бар) за Macbook 12 Инчен

DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ајде да се заштити животната средина заедно!
Нашите производи :
* Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Контактирајте Со Нас
Нашата канцеларија часа се :
- 10 : 00 часот наутро до 19 : 30 часот (GMT +8) од понеделник до петок
- 10 : 00 часот наутро до 15 : 00 часот (GMT +8) од сабота
И нашата канцеларија е затворен во недела и државни празници
Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор . Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Водоотпорен, веќе не мора да се грижите за вода, млеко, сок, кафе и други течни јавните во тастатурата додека го оштети вашиот омилен компјутер. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе се направи ЦЕЛОСНА Наплата, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Ова е НИ стандарди ,Не е погоден за велика БРИТАНИЈА стандардна Тастатура покритие Одговара за Macbook 12 Инчен A1534 со Retina Екран (2015 ВЕРЗИЈА) и за Macbook Pro 13 Инчен A1708 (2016 Верзија, Без Допир Бар) Лесно да чиста, сува чиста може да се користи подоцна. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Ние само брод да се потврди цел адреси. (Освен некои земји )
2.Ако не можете да т исходот јас mmediately, молба se почекајте неколку минути и обидете се повторно. падот во пукнатините влијае на тастатура употреба и животот на тастатурата. Ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Други карактеристики

Бренд Име:
HRH
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Силикони
Функција:
Dustproof,Водоотпорен
сертификација:
CE
Дебелина:
ултра-тенок
Апликација Големина:
Лаптоп Тастатура
Пакет:
No
Применливи модели:
Macbook
is_customized:
Yes
дизајн:
Крем серија
Модел:
За Mac Pro 13 A1708 и 12
Бои:
5 бои

Најдобри понуди