• Неодамнешно
  • -5 %
KH Лаптоп Карбонски влакна Крокодил Змија Кожа Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за HP Павилјон 14(2013) 14

KH Лаптоп Карбонски влакна Крокодил Змија Кожа Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за HP Павилјон 14(2013) 14

DEN 866.00
DEN 911.52

Количина на стоки
Тековен

KH Посебни Лаптоп Карбонски влакна СТП Кожа Налепница на Кожата Капак (не вклучуваат компјутерски)
1. Се пробие преку традиционалниот концепт на школка за заштита, користење на нови видови на животната средина
материјалот од Јужна кореја материјали. Живописни симулираат сенка донесе чувство на удобност и слобода.
2. По прецизно сечење со Оптички машина тогаш совршен во комбинација со лаптоп компјутер. ТОА има
функција на носат-отпорни, киселина и kanti-алкално, анти-нафта, лесен за чистење .
3. Можете повторно да го користите и не неисправни за џвакање.И покрај тоа што го залепите гума со кои се соочуваат 100 пати,тоа
не остава неисправни за џвакање. не треба да се намали јас NCLU D E : Оу тер кожата + W r ist повторно st s кин. Не вклучуваат Дното на кожата.
еј само ги имаат истите се прилагоди за вашиот референца :
Б ecause, некои покрива кожата е biger.
јас ќе се Свитка покрива кожата да Плик, па тоа треба некои Браздата .
но, ве молам, не грижете се. ако сте го добиле на објектот.
ве молиме да се држиме маска за да ја вашиот компјутер, на браздата ќе disapper.
Инструкции :
1. Темелно се Чисти вашиот лаптоп.
2. Кога сте подготвени да го залепите филм за лаптоп, ќе треба да се стави прстите во средината, обидувајќи се да не допре работ на филмот, така што на крајот може да биде заглавен цврсто. Потоа, употреба за коса посува да се загрее, а ќе се лепи. Ако вашите прсти се задржи на допирање на работ, тоа ќе ја намали нејзината слатка сила.
Па ве молиме да го користите коса посува да се загрее, а ќе се придржуваат!
Топ Причини за Купување на нашите Производи :
1. Ние сме посветени на обезбедување на Најдобри производи Достапни на пазарот.
2. Имаме ТРИ (3) годишна Гаранција од Датумот на Купување.
3. Ние ги користиме Зачувам Плаќање на Услугата. 30 дена со Замена или Враќање на средствата.
4. Сите Пратки од Воздухопловната БЕЗ Дополнителни Трошоци.
5. Ние сме Фабрика Директни услуга и може да им понуди Најниски цени.
1. Ако сте заинтересирани во повеќе парчиња, ќе им понуди повеќе попуст. Очигледно голема!
2. Ние нудиме конкурентни трговија на големо цена, ако ви се одвива една голема цел, бидејќи ние сме живееле голем земјата со својата слава светски производител!

Други карактеристики

Бренд Име:
KH
Водоотпорен:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
Павилјон 14(2013) 14
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Налепница

Најдобри понуди