• Неодамнешно
  • -15 %
JIGU 2600mah VI04 Лаптоп Батеријата TPN-Q140 TPN-Q141 756478-421 HSTNN-DB6K LB6K За HP Павилјон 17 15 За ЗАВИСТА, 15-K028TX K031TX

JIGU 2600mah VI04 Лаптоп Батеријата TPN-Q140 TPN-Q141 756478-421 HSTNN-DB6K LB6K За HP Павилјон 17 15 За ЗАВИСТА, 15-K028TX

DEN 949.00
DEN 1116.96

Количина на стоки
Тековен

Г нема да бидат прифатени. Ве молиме да се осигурате дека вратени предмети се оние кои ќе купи од нас. Адреса корекции по пакетот е испратен надвор е многу скапо, а често и невозможно. И производи мора да се врати 100% завршена, вклучувајќи ги и сите компоненти, оригинални пакувања и пакување, материјали, прирачници и други додатоци обезбедени од страна на производителот. Наплата ќе се организира преку оригиналниот метод на плаќање. Враќање пакети од страна на В. Само враќање товар за неточни предмети доставени до клиентите ќе биде платен од страна на нас. Во враќање на производи за нас, клиентите мора да ги плати за враќање товар. Ние го задржуваме правото да ја наполните 25% restocking надоместокот за НЕ-НЕИСПРАВНИ се враќа. Не се користи не-стандардните кратенки. Ние не сме одговорни за било која ставка испратени до нас, тоа не е нашиот производ. Repack во оригинално пакување : Затворени . Наплата барање ќе биде прифатено САМО кога замена предмети не се достапни. Превозот надомест нема да бидат вратени. Пакети се врати кај нас со адреса грешки често се направат дополнителни врати превозот надомест (обвинет од страна на курир), кои ќе бидат одземени од наплата на откажана цел. Ве молиме проверете дали адресата што се предвидени се точни и актуелни. Ако не сте задоволни со нашата производот(ите) ве молиме контактирајте со нас за да се добие RMA Број во рок од 15 (петнаесет) дена од купувањето. Наплата Откажани нарачки ќе биде вратена по враќањето на стока во sellable состојба. Политика На Враќање 1.
Лаптоп Компатибилни Модели :
За Зависта, 15-q001tx За Зависта, 15-q001tx(J2 C93 PA) За Зависта, 14-j004 TX(N1 V53 PA) За Зависта, 14-U000 За Зависта, 14-U001 TX(J6 M87 PA) За Зависта, 14-U002 TX(J6 M88 PA) За Зависта, 14-U003 TX За Зависта, 14-U003 TX(J6 M89 PA) За Зависта, 14-U004 TX(J6 M90 PA) За Зависта, 14-U005 TX(J6 M91 PA) За Зависта, 14-U006 TX(J6 M92 PA) За Зависта, 14-U099 За Зависта, 14-u202tx(L1 L18 PA) За Зависта, 14-u203tx(L1 L19 PA) За Зависта, 14-u204tx(L1 L20 PA) За Зависта, 14-u205tx(L1 L21 PA) За Зависта, 14-u206tx(L1 L22 PA) За Зависта, 14-u207tx(L1 L23 PA) За Зависта, 14-u208tx(L1 L24 PA) За Зависта, 14-V000 За Зависта, 14-V002 TU За Зависта, 14-V099 За Зависта, 15 k229tx За Зависта, 15-K000 За Зависта, 15-k020us За Зависта, 15-K028 TX За Зависта, 15-K028 TX(J6 M28 PA) За Зависта, 15-k031 TX За Зависта, 15-K031 TX(J6 M93 PA) За Зависта, 15-K032 TX За Зависта, 15-K032 TX(J6 M94 PA) За Зависта, 15-K099 За Зависта, 15-K103 TX За Зависта, 15-K103 TX(K2 N91 PA) За Зависта, 15-K104 TX За Зависта, 15-K104 TX(K2 N92 PA) За Зависта, 15-K105 TX За Зависта, 15-K105 TX(K2 N93 PA) За Зависта, 15-K106 TX За Зависта, 15-K106 TX(K2 N94 PA) За Зависта, 15-K107 TX За Зависта, 15-K107 TX(K2 N95 PA) За Зависта, 15-k214tx За Зависта, 15-k214tx(L1 L25 PA) За Зависта, 15-k215tx За Зависта, 15-k215tx(L1 L26 PA) За Зависта, 15-k216tx За Зависта, 15-k216tx(L1 L27 PA) За Зависта, 15-k217tx За Зависта, 15-k217tx(L1 L28 PA) За Зависта, 15-k218tx За Зависта, 15-k218tx(L1 L29 PA) За Зависта, 15-k219tx За Зависта, 15-k219tx(L1 L30 PA) За Зависта, 15-k220tx За Зависта, 15-k220tx(L1 L31 PA) За Зависта, 15-k221tx За Зависта, 15-k221tx(L1 L32 PA) За Зависта, 15-k222tx За Зависта, 15-k222tx(L1 L33 PA) За Зависта, 15-k301 TU За Зависта, 15-P099 NA За Зависта, 15-X000 За Зависта, 15-X099 За Зависта, 17-k104ng За Зависта, 17-X000 За Зависта, 17-X099 HP За Павилјон 14-ab057ca HP За Павилјон 15-ab120ca HP За Павилјон 15-ab168ca HP За Павилјон 17-g161us HP За Павилјон 17-g170ca HP За Павилјон 17-g178ca HP За Павилјон 17-g188ca J2 C93 PA J6 M28 PA J6 M89 PA J6 M93 PA J6 M94 PA K2 N91 PA K2 N92 PA K2 N93 PA K2 N94 PA K2 N95 PA L1 L25 PA L1 L26 PA L1 L27 PA L1 L28 PA L1 L29 PA L1 L30 PA L1 L31 PA L1 L32 PA L1 L33 PA M4 Y19 PA За Павилјон 14-V048 TX За Павилјон 14-V049 TX За Павилјон 14-V050 TX За Павилјон 14-V051 TX За Павилјон 14-V060 TX За Павилјон 14-V061 TX За Павилјон 14-v213tx За Павилјон 14-v214tx За Павилјон 14-v215tx За Павилјон 14-V216tx За Павилјон 14-V217tx За Павилјон 14-V218tx За Павилјон 14-V219tx За Павилјон 15-B065 TX За Павилјон 15-p000 За Павилјон 15-p003ax За Павилјон 15-P011 NS За Павилјон 15-p029 TX За Павилјон 15-p032 AX За Павилјон 15-p033 AX За Павилјон 15-p034 AX За Павилјон 15-p074 TX(J6 M24 PA) За Комора 15-p075 TX(J6 M25 PA) За Комора 15-p076 TX(J6 M26 PA) За Комора 15-p098 TX За Павилјон 15-p099 За Павилјон 15-p224tx(L0 K80 PA) За Комора 15-p225tx(L0 K81 PA) За Комора 15-p226tx(L0 K82 PA) За Комора 15-p227tx(L0 K83 PA) За Комора 15-p282tx(L2 Z67 PA) За Павилјон 15-P295 TX За Павилјон 15-x000 За Павилјон 15-x099 За Павилјон 17-1113dx За Павилјон 17-f000 За Павилјон 17-f099 За Павилјон 17-x000 За Павилјон 17-x099 За Pro Book 430 G2 За Pro Book 440 G2 За Pro Book 440 G2(J4 Z31 PT) За Pro Book 440 G2(J4 Z32 PT) За Pro Book 440 G2(J4 Z33 PT) За Pro Book 440 G2(J5 W68 PA) За Pro Book 440 G2(J5 W69 PA) За Pro Book 440 G2(J7 B83 PA) За Pro Book 440 G2(J7 B86 PA) За Pro Book 440 G2(J7 W06 PA) За Pro Book 440 G2(L0 H66 PT) За Pro Book 440 G2(L1 D80 PT) За Pro Book 440 G2(L4 Q36 PA) За Pro Book 440 G2-V59
Лаптоп Дел броеви : 756478-421 756478-541 756479-421 756743-001 756745-001 HSTNN-DB6 I HSTNN-DB6 J HSTNN-DB6 K HSTNN-LB61 HSTNN-LB6 I HSTNN-LB6 J HSTNN-LB6 K HSTNN-UB6 I V104 V1 O4 VI04 VIO4
За Превозот Адреса Тоа е одговорност на корисникот за да ни дадете точни и целосни адреса.

Други карактеристики

Капацитетот На Батеријата:
2600mAh
Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
HP
Батеријата Напон:
14.8 V
Број На Модел На:
VI04 2600MAH
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
4 клетки
Полн Капацитет:
2600mAh
Батеријата етикета Капацитет:
2600mAh
Гаранција:
ЗА 1 ГОДИНА Гаранција

Најдобри понуди