• Неодамнешно
Dropshipping Лабораториско Стакло Вакуум Филтрација Мембрана Buchner Колба Апарати за Растворувач, 1000ml, Тешки Ѕид

Dropshipping Лабораториско Стакло Вакуум Филтрација Мембрана Buchner Колба Апарати за Растворувач, 1000ml, Тешки Ѕид

DEN 2112.00

Количина на стоки
Тековен


Dropshipping Лабораториско Стакло Вакуум Филтрација Мембрана Buchner Колба Апарати за Растворувач, 1000ml, Тешки Ѕид
Асортиман се состои од :
алуминиумски материјал . сина или бела завршница .
Ние поддршка на М. К. П ЦЕЛ : минимум цел количина за секоја точка е на 1 компјутер.
чекор 1) Испрати списокот на ставки со количина за нас.
чекор 2) ние ви испратиме линк за микс цел.
чекор 3) ве молам поставете го вашиот микс цел под линк ( ве молиме забелешка јасно за цел detal, на пример, : item & количина, )
чекор 4) ние се прилагоди на вкупната цена.
чекор 5) на Крај,ве молиме да обрнете за moeny да Зачувам.
Испорака :
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата.
2.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост .
За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир, одлуката на нас е финалето.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Повратни информации :
Услуги на клиентите :
1.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
2.Ние нема да бидат одговорни за вашиот локален обичај полнење. Но ние ќе се обидеме да се декларираат како " Подарок'or 'Примерокот' со пониска вредност на фактура за да се намали вашиот локален обичај трошоци.

Други карактеристики

Класификација:
Лабораторија Менгеме
Број На Модел На:
FH100
Бренд Име:
JUXINGLAB

Најдобри понуди