• Неодамнешно
  • -8 %
10pcs/многу Обновливи 50mm Пластика Шприц Филтер Држач за на Слузницата

10pcs/многу Обновливи 50mm Пластика Шприц Филтер Држач за на Слузницата

DEN 1634.00
DEN 1776.00

Количина на стоки
Тековен


10pcs/многу Обновливи Пластика Шприц Филтер Држач за Мембрана Дијаметар 50mm
Овој филтер е стандарден медицински шприц приклучок, општа користи со шприцеви. Неговиот интерфејс (за да се поврзете со шприц крајот) со дијаметар од околу 7.1 mm, внатрешен дијаметар од околу 4.1 мм, долниот интерфејс (за да се поврзете со игла крајот) со дијаметар од околу 3.8 mm, внатрешен дијаметар од околу 1.8 mm.
За нас :
Ние сме perfessional извезуваат компанија основана во 2011 година, специјализирани во истражување и производство на производи за еднократна употреба и мувла-дизајн инструменти за биомедицински лаборатории итн.
Со многу години искуство, нашите производи се продаваат на различни клиенти од целиот свет. Ние сме подготвени да се посвети на нашите ефект за развој на живот наука.
Becasue на Aliexpres политика, не можеме да се прикажат сите производи што го имаме, особено лабораторија reagent. Па ако ви треба било лабораторија производ што ние не се продаваат во продавница, ве молиме контактирајте со нас онлајн или пратете ни е-маил, ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.
Превозот :
1. Сите предмети ќе бидат брод од 1 до 3 дена откако ќе завршите со плаќање.
2. Обично ние брод на предмети преку Кина Пост Воздух Пошта, тоа ќе ве чини од 10 до 60 дена. Со цел да се избегне дополнителна царинска такса за клиенти, сите објекти ќе биде прогласен со ниска vaule како подарок.
3. Ако сакате да се добие парцела итно,ве молиме изберете FEDEX,DHL,или ТНТ и др.
4. Ако вкупната тежина повеќе од 2kg или цел вредност повеќе од ние ќе се испраќаат од страна на DHL,FEDEX,ТНТ или ПОСЕБНА ЛИНИЈА итн брза испорака.
Услуги на клиентите :
1. Сите стоки ќе бидат спакувани совршено врз основа на нашите богати искуства. Како многу добра се стакло и fragil, ако постои било каква штета кога ќе се примени на пратката, се надевам, ќе може да земе слика и контактирајте со нас, ние ќе рефундирање да што побрзо.
2. Ако не сте задоволни кога ќе се примени на производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ги задоволи со вас.

Други карактеристики

Класификација:
инка
Бренд Име:
BINFUL
Број На Модел На:
Шприц Филтер Држач
Дијаметар:
50mm

Најдобри понуди