• Неодамнешно
  • -31 %
67 слоеви 4 парчиња Јапонски VG10 Дамаск челик Готвач/Кујнски Нож Santoku Поставите Режење ножеви Зеленчук Ножеви со Мозаик Занитвам

67 слоеви 4 парчиња Јапонски VG10 Дамаск челик Готвач/Кујнски Нож Santoku Поставите Режење ножеви Зеленчук Ножеви со

DEN 6292.00
DEN 9119.52

Количина на стоки
Тековен

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Луксузна 67 слоеви 4 парчиња Јапонски VG10 Дамаск челик Готвач /кујнски нож Santoku поставите Режење Ножеви Зеленчук ножеви со Мозаик Занитвам Спецификации
Предмет Бр.4 mm Црни Мозаик Занитвам се Справи со 7"Santoku нож 180mm 2. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Производство На Фотографии
. 100% гаранција за квалитет.
Испорака :
1) e Packet и Netherland Пост воздух пошта се нашите главни превозот метод,(Ние, исто така, ќе го избере DHL,FEDEX експрес испорака според Клиентот вкупен износ и Адреса дозволено, за Кујнски ножеви се ограничени да бидат испратени од страна на international Express, во некои земји се базира на локалните обичаи предмети)
2) обработка времето ќе биде 1-3 дена по уплатата верификација.5"Paring нож 87mm 2.
3) Ние само бродот да Aliexpress потврди цел адреси.4 mm Црни Мозаик Занитвам се Справи со 6"Алатка нож 150mm 2.Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе ги пратите пратката и да се врати во рок од 24 часа.4 mm Црни Мозаик Занитвам се Справи со 3. ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек сакаат ќе контактирајте со нас frirstly, тогаш ние ќе се разбере она што вашите прашања или проблеми, така што ќе се реши навремено и направете секој клиент во 100% задоволство.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
100% гаранција за квалитет.
Повратни информации ви Благодариме за вашиот вид повратни информации откако ќе ги примите добар.
6) Даноци и скриени трошоци не се вклучени во продажната цена. Ако сакате да се промени на адресата, pls ни e-mail со 24 часа откако ќе се направи исплата.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.4 mm Црни Мозаик Занитвам се Справи со Гаранција гаранција за Квалитет : •ISO9001 : 2008, Погоден за Домаќинство; хотел и ресторан за Одржување на Чиста и сува по користење; задржи во ventilative место;
Знаци : дебелината се мери со раце, со мала разлика што е разумно
Гаранција
Гаранција за квалитет : •ISO9001 : 2008 Погоден за : апарати за Домаќинство; хотел и ресторан Одржување : Чиста и сува по користење; задржи во ventilative место Препорачуваме да ги изостри своите ножеви со острило под агол од 15 - 20 степени.
Гаранција
1) 18 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Други карактеристики

Тип:
Нож Поставува
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Бренд Име:
HUIWILL
Број На Модел На:
DMS116M-184A5
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Пакување:
Три парче Сет
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метал Тип:
Јапонски VG10 дамаск челик
Сечилото Цврстина:
60+/-2 HRC
Сечилото:
Јапонски VG10 дамаск челик
is_customized:
Yes
Се справи со Средината Мозаик Занитвам:
Мал Бран Обрасци

Најдобри понуди