• Неодамнешно
  • -38 %
JINJIAN Мултифункционален 7 во 1 Машина Smart Комунални Машина Нож од Нерѓосувачки Челик Машина Овошје, Зеленчук, Месо, Пилешко ножици

JINJIAN Мултифункционален 7 во 1 Машина Smart Комунални Машина Нож од Нерѓосувачки Челик Машина Овошје, Зеленчук, Месо,

DEN 247.00
DEN 398.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип:
Ножеви
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
JINJIAN
Број На Модел На:
N/A
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Нож Тип:
Зеленчук Ножеви
Функција 1:
зеленчук slicer
Карактеристика 2:
Намалување пилешко
Функција 3:
кујна ножици нож за риби
Карактеристика 4:
Ножици Суши Рендан Scallion Намали
Карактеристика 5:
Притиснете орев
Функција 6:
шише настроената и може да настроената
Карактеристика 7:
Стружење риба скали
Тежина :
145g

Најдобри понуди