• Неодамнешно
  • -10 %
Топла продажба Кујна Живина Риба, Пилешко Ножици универзална ножици со шише настроената Професионални Нерѓосувачки челик храна ножици

Топла продажба Кујна Живина Риба, Пилешко Ножици универзална ножици со шише настроената Професионални Нерѓосувачки челик

DEN 281.00
DEN 312.00

Количина на стоки
Тековен


Направени од високо квалитетен не ' Рѓосувачки Челик & Пластика,
Дизајниран за кујна,готвење,надвор,дома мебел и др.
Џеб големина, погодно за носење
Со уникатен дизајн и најдобар избор, тоа е одличен начин да се претстават на клиенти во бутик
Овој производ боја случаен испорака.

Други карактеристики

Тип:
Ножеви
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
BORSESMI
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Нож Тип:
Ножици
Број На Модел На:
KS-S313WG
Големина:
215*83mm
Тежина:
99g
Материјал:
Нерѓосувачки челик & Пластична рачка
боја:
Случаен испорака
Packaing:
OPP вреќа
Потекло:
произведено во Кина
Пакет Листа:
1* Оригиналниот Кујна ножици

Најдобри понуди