• Неодамнешно
  • -39 %
Креативните за Кујна Shelving Рек Течни Складирање Шише Потоне Среди Собата Сапун Фармацевт Сушење Рек Мултифункционален Shelvinng

Креативните за Кујна Shelving Рек Течни Складирање Шише Потоне Среди Собата Сапун Фармацевт Сушење Рек Мултифункционален

DEN 653.00
DEN 1070.88

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Материјал:
ПП,АБС,Пластични
Големина на дупки:
no
Површина По Завршувањето:
Полиран
Број На Модел На:
глобус-zys
Име на производ:
мултифункционален shelving
боја:
Зелена,сина, во прав
Нето тежина:
320g
Пакувањето на производот:
Боја кутија за пакување

Најдобри понуди