• Неодамнешно
  • -25 %
DONYUMMYJO Преносни Нерѓосувачки Челик Потоне Drainer Кујнски Мијалник Цедилка Филтер 9*2.5*5.8 cm

DONYUMMYJO Преносни Нерѓосувачки Челик Потоне Drainer Кујнски Мијалник Цедилка Филтер 9*2.5*5.8 cm

DEN 45.00
DEN 60.00

Количина на стоки
Тековен


Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : S : 9*2.5*5.8 cm

Други карактеристики

Бренд Име:
DONYUMMYJO
Површина По Завршувањето:
Electroplated
Број На Модел На:
9*2.5*5.8 cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди