• Неодамнешно
  • -40 %
bowarepro Туш Бања Plug Филтер Челик Бања Нејзиниот Catcher Затка Туш Мозоци Дупка Филтер Стапица Метал Потоне Цедилка 7cm 1PCS

bowarepro Туш Бања Plug Филтер Челик Бања Нејзиниот Catcher Затка Туш Мозоци Дупка Филтер Стапица Метал Потоне Цедилка

DEN 48.00
DEN 80.64

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики :
Добро слив цедилка за бања или кујна слив.
Да се избегне остатоци проток на вода за да го блокира цевка.
Лесно да се инсталира на цедилка во басенот, кујна и бања.
Совршен за употреба како цедилка ѓубре одлагач.
Одговара за канализација да се фати храната, косата и повеќе. Спецификации :
Предмет : Потоне Цедилка
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Големина : OD : 7 см/2.76 инчен; ID : 4.5 cm/1.78 инчен; Висина : 2.5 cm/0.98 инчен Пакет Вклучува :
1 Pc*Потоне Цедилка (S Големина), Забележува :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање Пакетот вклучува : 1 Pc*Потоне Цедилка (S Големина) Сите потребни делови е вклучен
Имајте на ум : НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба. Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 мм грешка, припаѓа на нормален феномен.

Други карактеристики

Надворешниот Дијаметар:
70mm
Површина По Завршувањето:
Хром Позлатен
Бренд Име:
bowarepro
Број На Модел На:
Кујна Канализација & Strainers
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребрена Боја
Materiaal:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
7 cm
Функција:
Филтер дребулии
број:
1 buc
Модел:
Модел
Позиција:
Кујна Strainers
Додатоци:
Кујна Канализација
Функција:
Mesh

Најдобри понуди