• Неодамнешно
  • -50 %
Електричен котел 304 храна одделение од нерѓосувачки челик домаќинство контрола на температурата на вриење на водата тенџере

Електричен котел 304 храна одделение од нерѓосувачки челик домаќинство контрола на температурата на вриење на водата

DEN 3024.00
DEN 6048.00

Количина на стоки
Тековен


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43160] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор . Ако производи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решат проблемот за вас веднаш. ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен пет-ѕвезда повратни информации. ви благодарам многу за вашата поддршка и добредојдени за да се дојде нашата продавница во секое време. Многу добра продукција се за вас. ^_^ имаат убав ден ви благодариме !!
Превозот 1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days откако вашата уплата е целосно потврдена.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. 3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како пониска вредност , Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. Ве молиме имајте во предвид.
Димензии & Бои 1) Поради прирачник за мерење . Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи (0.5-1 цм ) во мерењето. 2) Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја и рефлексија на сликата , осветлување, припадност и сл. можеби физички производи е мала разлика . Примените производ во боја преовладуваат . ви благодариме за разбирањето !!
Пакување тежина затоа што во секое време на употреба на различни материјали за пакување. Па пакување тежина може да и тежината на производот страница за да напишете различни. Она што со тежина според конкретната примена. Ќе преовладува .

Други карактеристики

Бренд Име:
tangwu
Напон (V):
220v
Греење Метод:
Underpan Греење
Капацитет:
1.7 L
Моќност (W):
1800w
термичка:
Yes
Функција:
Анти-сува Заштита
Греење Брзина:
4-6 минути
Скала Марка:
Inwall Марка
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Електричен Котел
Автоматско Shut-оф:
No
Извор На Енергија:
220V/50Hz
Школка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Времето на пазарот:
Март-14
Број На Модел На:
Кодот на производот, TANGWU
Функција:
360 Степени Ротациона База
сертификација:
EMC
кодот на производот:
TANGWUJ
JR:
199

Најдобри понуди