• Неодамнешно
GF500A Дома Електрично Автоматско Мелница за Месо со Зеленчук Slicer Висок квалитет на Мултифункционален Домаќинство Нерѓосувачки челик Месо Минсер

GF500A Дома Електрично Автоматско Мелница за Месо со Зеленчук Slicer Висок квалитет на Мултифункционален Домаќинство

DEN 3120.00

Количина на стоки
Тековен


GF500 A Дома Електрично Автоматско Мелница за Месо со Зеленчук Slicer Висок квалитет на Мултифункционален
Апарати за домаќинство ' Рѓосувачки челик Месо Минсер
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : Месо Брусилки
Модел : GF500 A
Напон : 220 V
Фреквенција : 50 Hz
Моќност : 450 W
Износ : 1000g / мин
Континуираното работно време : ≤ 10 минути
Материјал : Нерѓосувачки челик
Пакување големина : 33.5*25*22cm
Тежина : 4kg

Други карактеристики

Напон (V):
220v
Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
ZJMZYM
сертификација:
CE
Употреба:
Семејство
Број На Модел На:
GF500A
Моќност (W):
450W
Број На Производ:
G1194
Име на производ:
Месо Брусилки
Модел:
GF500A
Напон:
220V
Фреквенција:
50 Hz
моќност:
450W
количина:
1000g / мин
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакување големина:
33.5*25*22cm
Тежина:
4kg

Најдобри понуди