• Неодамнешно
  • -24 %
360 Ротирате Вртливата Тапа Млазницата Torneira Вода Филтер Адаптер За Вода, Кујнски Прибор Пад На Превозот

360 Ротирате Вртливата Тапа Млазницата Torneira Вода Филтер Адаптер За Вода, Кујнски Прибор Пад На Превозот

DEN 43.00
DEN 56.64

Количина на стоки
Тековен

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Време На Испорака :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
1 X 360°Ротари Тапа Филтер 1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ви благодариме!
2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Карактеристики :
1, Два вида на сензација, поздравниот, кујна и бања може да се користи 2, Животната средина и здравјето, кујна од суштинско значење
3, Исклучителна појава, трајни
Спецификации : Име : 360°Ротари Тапа Филтер
Материјал : нерѓосувачки челик
Боја : Сребро Бело + Црно
Големина на : 6. Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.

Други карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Вентил Core Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Спреј Тип:
Никој
Површински Третман:
Полиран
Ладно & Топла Вода:
No
Тип:
Челик Топката Гајтанот
Функција:
Thermostatic Чешми
Број на Рачки:
Една Рачка
Бренд Име:
VKTECH
Стил:
Класичен
Rotatable Или Не:
Yes
Површина По Завршувањето:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Кујна Чешми

Најдобри понуди