• Неодамнешно
  • -44 %
OOTDTY Кујна Нерѓосувачки Челик Слив на Мозоци Dopant Потоне Цедилка Кошница Отпад Филтер MY10_35

OOTDTY Кујна Нерѓосувачки Челик Слив на Мозоци Dopant Потоне Цедилка Кошница Отпад Филтер MY10_35

DEN 39.00
DEN 70.08

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики : 18 бар дупки на кошница за одвод на вода лесно. Совршен за кујнски мијалник да се користи како цедилка и затка. Чувајте храна честички од паѓање преку. Лесно да се инсталира за миење слив во кујната. Секоја кујна цедилка има нерѓосувачки челик кошница и или ќе вирус вода или ќе се запре dishwater од одвод. Спецификации : Тип : Кујнски Мијалник Цедилка Материјал : не ' Рѓосувачки Челик+Гумени Прстен Боја : Sliver Карактеристики : Корисни, Трајни, 18 Бар Дупки Дизајн, Кујнски Мијалник Снабдување со Надворешен Дијаметар : 7.5 cm (Прибл.) Висина : 3cm (Прибл.) Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1)ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат 2)се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Кујнски Мијалник Цедилка
'

Други карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Потоне Стил:
Еден Сад
Функција:
Без Тапа
Инсталација Тип:
престилка пред
Сад Форма:
Круг
Површински Третман:
Полиран
Број На Модел На:
кујнски мијалник цедилка
Број на Дупки:
-

Најдобри понуди