• Неодамнешно
креативни модни автомобил дома хартија транспорт кутија се тркалаат пластични ткиво кутија зајакот хартиена крпа цевка носителот вратата табела салфетки маска

креативни модни автомобил дома хартија транспорт кутија се тркалаат пластични ткиво кутија зајакот хартиена крпа цевка

DEN 719.52

Количина на стоки
Тековен


Здраво,драг пријател.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница.
Ќе имаме бизнис патување во бангладеш од Февруари.26 до Март 4 .
Не можевме да организира пратка за време на нашиот бизнис патување,ние сме ценети за вашето трпение чека и љубезно разбирање.
Најдобри желби за вас. детали за производот

Други карактеристики

боја:
Бела, Зелена, Жолто, Сино Небо
Поставување Метод:
Седиште Вид
Број На Модел На:
0969
Тип:
Ткиво Канистер
Примена:
Соба
Бренд Име:
DNBLT
Стил:
Јапонија Стил
Применливи Ткиво:
Ролна Хартија
Материјал:
Пластични
Големина:
24*17cm

Најдобри понуди