• Неодамнешно
  • -8 %
XUNZHE Полици Сунѓерот Кука Метал Ѕид Монтирани Тип Кујнски Мијалник Сунѓерот Мозоци Рек Мулти Цел Бања Дребулии Складирање Багажник

XUNZHE Полици Сунѓерот Кука Метал Ѕид Монтирани Тип Кујнски Мијалник Сунѓерот Мозоци Рек Мулти Цел Бања Дребулии Складирање

DEN 128.00
DEN 139.20

Количина на стоки
Тековен


XUNZHE Полици Сунѓерот Кука Метал Ѕид Монтирани Тип Кујнски Мијалник Сунѓерот Мозоци Рек Мулти Цел Бања Дребулии Складирање Багажник
Име : едноставно со вшмукување чаша двоен слој Големина : 12 * 7 cm Тежина : 0.11 kg Материјал : ПВЦ+ железо Пакување : cartonn рек ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да имаат 1-3 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање

Други карактеристики

боја:
Бела, Црна, Боја случаен избор
Бренд Име:
XUNZHE
Материјал:
ABS
Име:
Потоне сунѓерот мозоци багажник
Материјал:
ПВЦ+ железо
Големина:
12 * 7 cm
Тежина:
0.11kg
Употреба:
Потоне сунѓерот мозоци багажник, мулти-цел складирање рек остатоци, бања ра
1:
сапун носителот фах мозоци морон
2:
estante став platos
3:
drainer
4:
за кујна

Најдобри понуди