• Неодамнешно
4 парче Бесплатен Превозот Мелница за Месо Делови Пластични Брзини MS-4775533 одговара Moulinex HV3 Мелница за Месо Делови Пластични Брзини

4 парче Бесплатен Превозот Мелница за Месо Делови Пластични Брзини MS-4775533 одговара Moulinex HV3 Мелница за Месо Делови

DEN 277.44

Количина на стоки
Тековен


Мелница за месо Делови Пластични Брзини MS-4775533 одговара Moulinex HV3
1.Материјал : ПОМ
2.Погоден за MOULINEX HV3 (тип A14, A15) (MS006 / 9999990052 аналоген MS-4775533 / 010160 G) (К)

Други карактеристики

Тип:
Мелница За Месо Делови
Број На Модел На:
HM-7

Најдобри понуди