• Неодамнешно
  • -5 %
CBX-01 топла гас заобиколат вентили се инсталирани во преносни воздухот фен против мраз блок за да се заштити разладниот систем

CBX-01 топла гас заобиколат вентили се инсталирани во преносни воздухот фен против мраз блок за да се заштити разладниот

DEN 821.00
DEN 864.00

Количина на стоки
Тековен


Топол гас празнење заобиколат вентили, или automatic проширување вентили (постојан притисок вентили) се користи во општите ладење и за оригинална опрема. За растенија со еден инјектира испарувачи и без дистрибутер, како што е клима, dehumidifiers, воздух driers,вода ладилници или мраз-машини за изработка. Таа е погодна за сите ХЛОРОФЛУРОКАРБОНИ, HCFC, HFC, не за амонијак. Арматурата можат да бидат инсталирани во било која позиција.

Други карактеристики

Тип:
Сладолед Создателот Делови
Број На Модел На:
CBX-01

Најдобри понуди