• Неодамнешно
  • -18 %
Електрични турско кафе тенџере/турски кафематот со висок квалитет и производство директно продажба(од не ' рѓосувачки челик боја)

Електрични турско кафе тенџере/турски кафематот со висок квалитет и производство директно продажба(од не ' рѓосувачки

DEN 1132.00
DEN 1380.00

Количина на стоки
Тековен


Турски Електрични кафематот /Електрични турско кафе тенџере со висок квалитет,го поздравуваме вашиот најголемиот дел цел,ние ќе го цитирам нашата најдобра цена за едни на други долгорочни соработка!
Материјал : SUS304 Volum : 300ml Расклопување се справи со Вриење сува заштита Различни бои на располагање Chines или Otter контролер погодно 360 степен ротација cordless и кој се одвојува од основен Напон : 220-240 V Моќност : 600 W Подарок кутија, големина : 180*150*180mm Појдовното сандаче големина : 560*466*382mm Количина/Цтн : 12pcs N.W./G. W. : 13.5 КИЛОГРАМИ/15 KGS

Други карактеристики

Тип:
Кафематот Делови
Број На Модел На:
102
Точка име :
Електрични turkrish кафе тенџере/Електрични турско кафе производител
Капацитет:
6cups/300ml
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
моќност:
600W
is_customized:
Yes

Најдобри понуди