• Неодамнешно
  • -15 %
Мода обичните 4 парче сет, ќе се применуваат до 18 инчи на Американски девојки, играчки, подароци, играчки додатоци (не вклучувајќи и чевли)n1064

Мода обичните 4 парче сет, ќе се применуваат до 18 инчи на Американски девојки, играчки, подароци, играчки додатоци (не

DEN 244.00
DEN 287.52

Количина на стоки
Тековен


Мода обичните 4 парче сет, ќе се применуваат до 18 инчи на Американски девојки, играчки, подароци, играчки додатоци (не вклучувајќи и чевли)

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Димензии:
18inch
Бренд Име:
ZWSISU
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Mfg Серија Број:
Моден
Предупредување:
>3 години
Број На Модел На:
18inch Американска девојка дол
Материјал:
Памук Јаже & Волна
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци
Форма:
18inch

Најдобри понуди