• Неодамнешно
  • -5 %
1pc цртан филм симулација петел кур кога малку девој мека кадифен кукла перница креативни полнети играчки девојка смешно подарок

1pc цртан филм симулација петел кур кога малку девој мека кадифен кукла перница креативни полнети играчки девојка смешно

DEN 814.00
DEN 856.80

Количина на стоки
Тековен


Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. ако сакате да се купи подарок, за некој посебен ден, тоа е добро за вас да се купи пред 2~3 месеци.И ние ќе се обезбеди следење на број во цел линк . Ние ќе испрати пакети како подароци и пишување пониска цена да ви помогне да добиете парцела со слободни данок или пониски даночни преку царината . но кога влезе во продажба сезона, компанија од Кина пост ќе мора да се справи со илјадници пакет секој ден, и обичај ќе го зајакне надзорот на секој пакет, ќе има многу надворешни фактори предизвика одложување, па можеби тоа ќе ве чини повеќе од 2 месеци до вашата земја.Но, ние ќе песна најновите информации за вашата цел и да ви помогне на сите на пат. ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да се обезбеди најдобра услуга за одговор за нарачки .
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
производ опција листа
Добредојдовте на нашата продавница. ние ќе обезбедат конкурентна цена и подобра услуга за сите на патот. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ нас со превозот на следење на број, и специфична причина за враќање. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации доколку ви се допаѓа нашата објекти и услуги. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Пред ставање на твојот ред, ве молиме контактирајте со нас или leave messages да ни ако имате било какво барање на предмети. Не сте сами , јас сум секогаш да остане со вас и да ви даде mildness !
Прирачник мерења на локации , може да биде од 1 до 2 cm во грешка , ние ви препорачуваме да се мијат стоката во првиот или изложеност на сонце откако ќе добиете пакетот , миење на рацете , најдобри желби !
детали за производот
За Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.6 кг , на 0,4 kg
Тоа е многу симпатична и мека, одговараат за сите возрасти , одете во кревет со тоа , вие може да заспие наскоро ќе ви даде чувство на сигурност , а исто така може да им даде на вашиот пријател како топло слатка роденден подарок .
ние поддршка бесплатен превозот од кина пост воздух mail , обично тоа ќе ве чини 15~45 дена за да вашата земја.
Оваа форма може да се како референца , можете да погледнете во времето на вашата земја во целина .

Други карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Бренд Име:
Metoo
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Форма:
Гениј
Број На Модел На:
T17091604
Животни:
Пилешко
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен

Најдобри понуди