• Неодамнешно
  • -10 %
G05-X403 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement DIY Божиќ 5pcs/set

G05-X403 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement DIY Божиќ 5pcs/set

DEN 302.00
DEN 335.52

Количина на стоки
Тековен


големина : 2cm

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Димензии:
2cm
Број На Модел На:
Играчка
Бренд Име:
Umedolly
Предупредување:
Играчка
Форма:
1/12
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Материјал:
Пластични
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Пластични Тип:
ABS

Најдобри понуди