• Неодамнешно
  • -10 %
G05-X426 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement алуминиумски куфер багаж

G05-X426 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement алуминиумски куфер багаж

DEN 734.00
DEN 815.52

Количина на стоки
Тековен


големина на : 3*2.5*1.5 cm
Откако ќе се купи ,ве молиме да ни кажете каква боја сакаш
инаку ќе го испратите по случаен избор на боја

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Димензии:
3*2.5*1.5 cm
Број На Модел На:
Играчка
Предупредување:
Играчка
Бренд Име:
Umedolly
Форма:
1/12
Материјал:
Метал
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Тип:
Додатоци

Најдобри понуди