• Неодамнешно
  • -10 %
G05-X423 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Lifebuoy и брод 2pcs/set

G05-X423 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Lifebuoy и брод 2pcs/set

DEN 345.00
DEN 383.52

Количина на стоки
Тековен


Објектот само вклучувајќи го и Lifebuoy и брод

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Играчка
Димензии:
3cm
Предупредување:
Играчка
Бренд Име:
Umedolly
Материјал:
Дрво
Форма:
1/12
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Тип:
Додатоци

Најдобри понуди