• Неодамнешно
  • -10 %
G05-X428 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement поштенско Сандаче

G05-X428 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement поштенско Сандаче

DEN 345.00
DEN 383.52

Количина на стоки
Тековен


големина : 5*1.7 cm

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Играчка
Димензии:
5*1.7 cm
Предупредување:
Играчка
Форма:
1/12
Материјал:
Метал
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Тип:
Додатоци

Најдобри понуди