• Неодамнешно
  • -20 %
20pairs(40pcs) Јасно Круг Безбедност Очи Пластична Кукла Очи --голема големина 30мм

20pairs(40pcs) Јасно Круг Безбедност Очи Пластична Кукла Очи --голема големина 30мм

DEN 552.00
DEN 689.76

Количина на стоки
Тековен


СОСТОЈБА : Нова
ПРОИЗВОД : Пластични Безбедност Очи
БОЈА : јасно
КОЛИЧИНА : 20pairs
ДИМЕНЗИЈА : 30мм
Ако ви треба Големо тоа.pls контактирајте ме,јас ќе ви даде најдобра цена.трговија на големо мин цел 1000pcs.
напомена : има мали нула

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Mfg Серија Број:
Моден
Пластични Тип:
ПВЦ
Број На Модел На:
30мм
Бренд Име:
пченка цвет
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Предупредување:
30мм
Димензии:
30мм
Материјал:
Пластични
Тип:
Додатоци

Најдобри понуди