• Неодамнешно
  • -0 %
Г-Дин Грав Мечето Животинско Полнети Кадифен Играчки, Браун Слика Кукла Дете Божиќ Подарок Играчки

Г-Дин Грав Мечето Животинско Полнети Кадифен Играчки, Браун Слика Кукла Дете Божиќ Подарок Играчки

DEN 460.00
DEN 460.32

Количина на стоки
Тековен


Име : мечето, кадифен играчки за деца, меки играчки
Употреба : Роденденски Подарок, Вљубените Подароци, Одмор Подарок, Детска' Подарок,
Автомобил/троседот перница,
Новогодишни декорации за домот
______________________________________________________________

Други карактеристики

Висина:
24cm, 36cm, 45см
Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,13-24 Месеци,5-7 Години,Grownups,2-4 Години
Број На Модел На:
BM71026D
Бренд Име:
AIBOULLY
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Краток Кадифен
Име:
мечето
Use1:
Подарок, Роденденски Подарок, Детска' Подарок, Децата Подарок, Вљубените Подарок

Најдобри понуди