• Неодамнешно
  • -30 %
5-Вгнездување Симпатична Дрвени Гнездење Кукли Matryoshka Животинско Руски Кукла Божиќ Подарок M09

5-Вгнездување Симпатична Дрвени Гнездење Кукли Matryoshka Животинско Руски Кукла Божиќ Подарок M09

DEN 357.00
DEN 509.76

Количина на стоки
Тековен

5-Вгнездување Симпатична Дрвени Гнездење Кукли Matryoshka Животинско Руски Кукла Божиќ Подарок M09 Опис : Функција :
100% Сосема Нов!
Проверка сериозно и пакет најдобри пред превозот.
Сет од 5 компјутери нови дрвени кукли на
намалување на големина сместени една во друга.
Тоа е со висок квалитет и дури и на најмалите една од нив е убава.
димензии : висина од најголемите еден е околу 15 см.
1cm=0.39 инч.
Пакетот Вклучува :
1 x 5-Вгнездување на Вгнездување на Кукли

Други карактеристики

Материјал:
Дрво
Тип:
Matryoshka кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Карактеристики:
Образовни,Cartoon
Пол:
Унисекс
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Mfg Серија Број:
Начин на живот
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Бренд Име:
Силна Toyers
Број На Модел На:
5-Вгнездување
Батеријата:
No
Димензии:
Најголемата
Предупредување:
No
Тип На Објект:
Кукли

Најдобри понуди