• Неодамнешно
  • -8 %
20pcs 4.5 мм мини кукла копчиња ултра-мали Три-планирам тока кукла појас тока кукла чевли тока blyth кукла облека токи

20pcs 4.5 мм мини кукла копчиња ултра-мали Три-планирам тока кукла појас тока кукла чевли тока blyth кукла облека токи

DEN 240.00
DEN 260.16

Количина на стоки
Тековен

Име : 20pcs Мини токи Големина : 4.5 ММ Боја : четири бои се меша
Плаќање :
1.Ние ја прифатат плаќање Aliexpress поддршка.
Visa, Master Card, Маестро, American Express, Преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto,
bancontact, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline,
TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб
Пратката И Ракувањето Со :
1.Пратката ќе се организира во рамките на 1-7 бизнис дена откако плаќање е завршена.
2.Ве молиме да ја потврдите вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса.
3.Тоа обично трае околу 10-60days испорака по превозот, тоа можеби малку одложи за време на празник, ве молиме почекајте со трпение.
За Повратни Информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен(5 ѕвезди) повратни информации . Ние навистина ќе го ценат тоа. 2. Неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратна информација нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право? Така ни дава шанса да се реши проблемот пред да го направат тоа. Благодарам многу.

Други карактеристики

боја:
мешана боја
Големина:
4.5mm
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Број На Модел На:
Нови
Бренд Име:
UbuyUsave
Димензии:
4.5 мм
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Материјал:
Метал
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Тип:
Додатоци

Најдобри понуди