• Неодамнешно
  • -5 %
40CM Мек Винил Силикони Памук Тело Раѓа Кукла Bebe Раѓа за Деца Подарок Деца Роденден и Божиќ Спиење Playmates

40CM Мек Винил Силикони Памук Тело Раѓа Кукла Bebe Раѓа за Деца Подарок Деца Роденден и Божиќ Спиење Playmates

DEN 2644.00
DEN 2783.52

Количина на стоки
Тековен

40 CM Мек Винил Силикони Памук Тело Раѓа Кукла Bebe Раѓа за Деца Подарок Деца Роденден и Божиќ Спиење Playmates
ГОЛЕМИНА : околу 17inches,40 CM
Материјал : многу меки силиконски винил главата. 3/4 екстремитети со полнети PP памук тело. многу мека реалниот допир
коса : перика коса
фустан : рачно изработени фустан ,префинет квалитет
Ноктите : целосно рака подготвени ноктите, црвенило на ноктот и проѕирни нокти, па дури и некои ноктите живот млечниот пол на месечината форма
Објектот вклучува ист фустан и ќебе како на сликата

Други карактеристики

Бренд Име:
NPK
Материјал:
Винил
Тип:
Моден Кукла,Етничка Кукли,Бебе Кукли,Полнети Кукли
Возраст Опсег:
13-24 Месеци
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
A-1381
Форма:
1/6
Карактеристики:
Цртан филм,DIY Играчка,Образовни,Модел,Мека,Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Батеријата:
Никој
Димензии:
40cm
Предупредување:
Никој
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Тип На Објект:
Кукли

Најдобри понуди