• Неодамнешно
  • -5 %
10pcs/многу Diy BJD кукла галантерија појас камшик ширина 3ММ 5MM DIY рачно изработени Супер мини кукла појас долго 50cm blyth кукла додатоци

10pcs/многу Diy BJD кукла галантерија појас камшик ширина 3ММ 5MM DIY рачно изработени Супер мини кукла појас долго 50cm

DEN 388.00
DEN 408.00

Количина на стоки
Тековен

10pcs/многу Diy BJD кукла додатоци појас Ширина : 3мм, 5mm Должина : 50 cm
Плаќање :
1.Ние ја прифатат плаќање Aliexpress поддршка.
Visa, Master Card, Маестро, American Express, Преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto,
bancontact, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline,
TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб
Пратката И Ракувањето Со :
1.Пратката ќе се организира во рамките на 1-7 бизнис дена откако плаќање е завршена.
2.Ве молиме да ја потврдите вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса.
3.Тоа обично трае околу 10-60days испорака по превозот, тоа можеби малку одложи за време на празник, ве молиме почекајте со трпение.
За Повратни Информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен(5 ѕвезди) повратни информации . Ние навистина ќе го ценат тоа. 2. Неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратна информација нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право? Така ни дава шанса да се реши проблемот пред да го направат тоа. Благодарам многу.

Други карактеристики

боја:
Бела, Црна, Зелена, Црвена, Сина, Жолта, Розова, се зголеми розова, Сребро, Кафена, мешана боја
Големина:
3mm, 5mm
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Димензии:
3мм 5mm
Mfg Серија Број:
Моден
Материјал:
PU
Бренд Име:
UbuyUsave
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Тип:
Додатоци

Најдобри понуди