• Неодамнешно
  • -35 %
1pcs 30CM Оригиналниот Играчка Приказна Туѓо Играчка Кадифен Туѓо Слика Кукла, Вуди,Зуи Lightyear е Туѓо Пријател, Деца Роденденски Подарок играчки

1pcs 30CM Оригиналниот Играчка Приказна Туѓо Играчка Кадифен Туѓо Слика Кукла, Вуди,Зуи Lightyear е Туѓо Пријател, Деца

DEN 515.00
DEN 792.00

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на нашата продавница! нова продавница!!!
1.големина(H) : 30cm
2.боја : исто како фото
3. Стоката се пополни : 100% зелена заштита на животната средина ПП влакна
4.пакување : OPP вреќа/многу.
Продавачот Ветување
?Плаќање И Испорака :
1. Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или ЕМС или DHL или други.
2. СЛОБОДЕН Испорака на кина пост воздух парцела , обично ќе трае од 15 до 25 дена до пристигнувањето.
3. Нашите превозот во светот. Значи, ова е меѓународен испорака,превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи / давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
?Услуга :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, па ние може да го следи. Ако имате било какви прашања или поддршка од нас, ние ќе одговор во рок од 12 часа од бизнис време.
?Примање На Вашиот Предмет :
Кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме проверете веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме нашата најголема да се реши тоа. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ви благодариме!
Вашиот Satisfation,Нашите Извршување!

Други карактеристики

Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Предупредување:
не оган
Димензии:
30cm
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,Grownups,2-4 Години
Број На Модел На:
25695552
Материјал:
Памук
Бренд Име:
ZXZ
Пополнување:
PP Памук
Димензии:
28cm

Најдобри понуди