• Неодамнешно
  • -16 %
5.5 14cm Кадифен Играчки Charizard Кадифен Кукла Мега Charizard Колекционерски Деца Кадифен Акција Фигури Кукли

5.5 14cm Кадифен Играчки Charizard Кадифен Кукла Мега Charizard Колекционерски Деца Кадифен Акција Фигури Кукли

DEN 155.00
DEN 184.80

Количина на стоки
Тековен


Кадифен Играчки Charizard Кадифен Кукла Мега Charizard Колекционерски Деца Кадифен Акција Фигури
Материјал : Кадифен и PP Памук
Големина : 5.5" Околу 14cm
Пакет : OPP Вреќа

Други карактеристики

Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Пополнување:
PP Памук
Предупредување:
не оган
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
5-7 Години
Материјал:
Кадифен
Димензии:
5.5 инчен 14cm
Број На Модел На:
Charizard

Најдобри понуди