• Неодамнешно
  • -26 %
5inch Супер Марио Брос Бомба Кадифен Полнети Кукли 2colors Yoshi Кадифен Играчки Кадифен Играчки Keychain Видиме рака

5inch Супер Марио Брос Бомба Кадифен Полнети Кукли 2colors Yoshi Кадифен Играчки Кадифен Играчки Keychain Видиме рака

DEN 110.00
DEN 149.28

Количина на стоки
Тековен

Супер Марио Брос Бомба Кадифен Полнети Кукли 2colors Yoshi Кадифен Играчки Кадифен Играчки Keychain Видиме рака
големина : 13cm
материјал : кадифен
пакет : opp вреќа

Други карактеристики

боја:
Црна, Црвена
Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Пополнување:
PP Памук
Предупредување:
не оган
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
5-7 Години
Материјал:
Кадифен
Димензии:
5inch
Број На Модел На:
Супер Марио

Најдобри понуди