• Неодамнешно
  • -9 %
ТОПЛА ПРОДАЖБА 1 поставите Бебето Дрвени куклена куќа Мебел Кукли Куќа Минијатурни Детска Игра Играчки, Подароци #7

ТОПЛА ПРОДАЖБА 1 поставите Бебето Дрвени куклена куќа Мебел Кукли Куќа Минијатурни Детска Игра Играчки, Подароци 7

DEN 112.00
DEN 123.36

Количина на стоки
Тековен


За Превозот
Ние брод предмети од Кина Пост Воздухопловната на светот со следење на број . Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.DHL, Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail и така натаму е на располагање за вас. Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање. Ви благодариме за вашиот разбере.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Ако било следење на информации од сликата на вашиот пакет е потребно само нас контакт. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.секако ќе се потрудиме да ги забрза работите во наша страна.
Може да се посветам на бебето е способноста да се разбере реалноста на мебел, три-димензионален простор размислување, како и способноста да се сфати структура.
Голема како дополнување на куклена куќа или да се игра на свој.
Погоден за деца од 3 години и погоре.
И ве молиме бидете сигурни дека сите детални информации за вас(име и презиме, адреса или код ) е точна.
Име : Дрвени Кукли Куќа Минијатурни Додаток Соба Мебел Во Собата На Децата
Материјал : Дрвени
Боја : Розова+Зелена
Големина : Како слика се прикажани
Производ тежина : околу. Ве молиме да се разбере ситуацијата во вашата земја не можеме да се контролира .
Повеќе сетови на мебел комбинации, може да бидат заменети со различни типови на мебел и декорација., тоа може да го одложи до 60 дена . Но, времето за испорака зависи од дестинацијата и други фабрики.55g
Пакување Листа :
1 сет кукла мебел
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени. Ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас премногу која е исто важно за вас. Ние секогаш сме тука за вас да ги реши сите проблеми.обично може да се постигне повеќето земји во 39-60 работни дена.
Многу симпатична децата трпезарија сет со стил слатка и убава боја.
Боја на несовпаѓање
Ве молам, разберете дека бојата неусогласеност не може да се избегне помеѓу сликата и вистински производ поради многу причини како светлина за време на фотографија, различни екрани и др. поради лоцира царинската блок или од други причини.
Плаќање
ЕМС. Вашата сметка одделение ќе пораснат, како и тогаш ќе може да добие повеќе попуст за идните купување на овој сајт.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас.

Други карактеристики

Бренд Име:
MAGICYOYO
Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
Grownups
Димензии:
како опис
Број На Модел На:
I148074
боја:
multicolor
Предупредување:
не е за деца
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Dollhouses

Најдобри понуди