• Неодамнешно
  • -9 %
4 Бои Прекрасна Цртан Филм Ice Cream Форма Нордиските Стил Перница Перница Деца Кревет Декор Бебе Мирен Сон Кукли Фото Реквизити Играчка

4 Бои Прекрасна Цртан Филм Ice Cream Форма Нордиските Стил Перница Перница Деца Кревет Декор Бебе Мирен Сон Кукли Фото

DEN 393.00
DEN 431.52

Количина на стоки
Тековен


Производство опис :
Име : Прекрасна Цртан Филм Перница/Перница
Материјал : Крпа /Памук
Пакет вклучувајќи : 1pc Перница/Перница
Топло потсетување :
> Како снимањето светлина , агол и боја прикажува , физички и фотографии можеби и некои разлики ! Вид преовладува .
> За рачно мерење причина, таму ќе биде малку разлика меѓу реалниот производ и слика.
Производство Покаже :
Димензии : Висина од околу 30cm
поради прирачник за мерење, можеби има 1-3cm грешка. Ви благодариме за разбирањето!

Други карактеристики

Висина:
Розова, Жолта Зелена, Зелена, Сина
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Тип:
Перница/Перница
Број На Модел На:
INSP-116
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Платно
Бренд Име:
Peki Играчки
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Возраст Опсег:
> 3 години
Форма:
Сладолед
Тема:
Цртан филм Ice cream
Животни:
Цртан филм Ice cream
Карактеристики:
Мека

Најдобри понуди