• Неодамнешно
  • -49 %
15cm*100cm Мода Кукла Перики Коса За Барби Кукла Перика За 1/3 1/4 1/6 BJD/SD кукла коса DIY Високи-температура Права Коса, Перики

15cm*100cm Мода Кукла Перики Коса За Барби Кукла Перика За 1/3 1/4 1/6 BJD/SD кукла коса DIY Високи-температура Права

DEN 95.00
DEN 186.24

Количина на стоки
Тековен


15cm*100cm Мода Кукла Перики Коса За Барби Кукла Перика За 1/3 1/4 1/6 BJD/SD кукла коса DIY Високи-температура Права Коса, Перики
Должина : околу 15cm
Ширина : за 1m(одвиваат)
Внимание : 1pc перика може да не е доволно за кукла, ќе е подобро да се купи 2 парчиња едно време.
Бојата може да биде малку поинаква од слики поради следи разлика, ви благодариме за вашето разбирање.

Други карактеристики

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, порака друга боја
Големина:
15cm length
Бренд Име:
Apatsuki
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
перика за кукла
Пол:
Девојки
Димензии:
слободни
Предупредување:
no
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Перика
Форма:
1/6
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Материјал:
вештачки влакна

Најдобри понуди