• Неодамнешно
  • -15 %
20 ПАРЧИЊА Стакло и Кукли Око DIY Занаетчиски Животински Очи Накит Додатоци 10/16/20 mm

20 ПАРЧИЊА Стакло и Кукли Око DIY Занаетчиски Животински Очи Накит Додатоци 10/16/20 mm

DEN 57.00
DEN 67.20

Количина на стоки
Тековен

100% сосема нов и висок квалитет на Погоден : Погоден За DIY Scrapbooking Занаети Име на Производ : Стакло Кукла Очи Материјал : Стакло Дијаметар : 10мм/16mm/20mm Боја : Како на сликата покажува Количеството : 20 Pcs Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 20 x Стакло Кукла Очи (без мало пакет)

Други карактеристики

Големина:
4XFE5AC1000009-10, 4XFE5AC1000009-16, 4XFE5AC1000009-20
Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
4XFE5AC1000009-10-16-20
Пол:
Унисекс
Димензии:
110/16/20 mm
Предупредување:
Избегнувајте да се проголта играчки
Mfg Серија Број:
Начин на живот
BJD/SD Атрибут:
Eyeball
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Материјал:
Стакло
Форма:
20 компјутери

Најдобри понуди