• Неодамнешно
  • -15 %
20Pcs Стакло Кукла Око Изработка на DIY Занаети За Играчка Диносаурус Животински Очи Додатоци W15

20Pcs Стакло Кукла Око Изработка на DIY Занаети За Играчка Диносаурус Животински Очи Додатоци W15

DEN 56.00
DEN 66.24

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики : Трајни и практични Многу убава и прекрасна очи за маски или кукли им Даде на вашиот прекрасна кукла има нови очи, Многу парична казна изработка и живот-како очите, совршен за DIY Погодна за многу видови на кукли, како кукла, мечето, кадифен животни, итн Спецификации : Материјал : Стакло Дијаметар : 10/15/20mm(изборен) Боја : Како на сликата покажува Количеството : 20 Компјутери Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 20 x Стаклени очи (без мало пакет)

Други карактеристики

Големина:
4XFE5AC1000005-10, 4XFE5AC1000005-15, 4XFE5AC1000005-20
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Избегнувајте да се проголта играчка
Број На Модел На:
4XFE5AC1000005
Бренд Име:
OOTDTY
BJD/SD Атрибут:
Eyeball
Димензии:
10/15/20 mm
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Форма:
20 компјутери
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди