• Неодамнешно
  • -30 %
Моден Џемпер Одговараат Фустан Одговара 18 инчен Кукла Облека Џемпер Здолниште Шапка Сет

Моден Џемпер Одговараат Фустан Одговара 18 инчен Кукла Облека Џемпер Здолниште Шапка Сет

DEN 168.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен

Опис - - тоа не е вклучуваат кукла
Гледате нова симпатична Фустан
на кукла облека која е професија направени за 18" Американска девојка кукли.Тоа може да се направи вашиот симпатична Американска девојка кукли многу повеќе чиста,убавина и шармантен.
само ќе изгледа како на сликата. Објектот само за облека. Тоа не е вклучуваат кукли. Плаќање
Прифаќаме само alipay Зачувам само онлајн плаќање ние го прифаќаме. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди сметка пред наддавање. Превозот
Ве молиме да забележите дека објектот се наоѓа во Кина, ќе биде потребно време да стигне до вас. Ние можеме да брод на објекти за целиот свет. Нашите приоритетни превозот метод на сад е USPS, што обично трае околу 10 до 15 дена да се дојде до вас. Ако сте надвор од НАС, тоа ќе биде пристигна во рок од 5 недели. Контактирајте Со Нас
Сето она што го направи, е да се направи сте задоволни, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни ме или напушти ме порака. Ви благодариме!
Внимание :
Според разлика на осветлување и го следи поставување, вистински производ може да имаат малку боја разлика во сликата.ви благодариме за разбирањето!
Добредојдовте направите dropshipping и трговија на големо, повеќе попуст за вас, доколку количината е голем, и ќе се избере најдобриот превозот начин за бесплатно за вас!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Предупредување:
>3years стари
Димензии:
18inch
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
luckdoll
Mfg Серија Број:
Моден
Број На Модел На:
N1336
Материјал:
Платно
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Тип:
Додатоци
Форма:
1/3

Најдобри понуди